PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Piktych

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupu Piktych (čp.7) najdete v klidné části obce Lázně Libverda. Poznávacím znamením je košatá lípa a kašna před vchodem. Místo je dostupné autem (vlastní parkoviště) i autobusem (100m).
Vybavení a služby
Ubytování v jednoduše zařízených pokojích po 2-6 lůžkách. V přízemí dobře vybavená kuchyně spojená s jídelnou, sociální zařízení (sprchy jsou společné) a 2 pokoje. V patře celkem 6 pokojů a společné WC. Celkový počet lůžek 31. Velká společenská místnost je v přilehlém domě. Ten slouží také jako úschovna kol. Objekt je vhodný pro programově zaměřené skupiny s vlastním kuchařem, např. kursy, soustředění, srazy, oslavy, školní výlety apod. Po domluvě možnost zajištění stravování v blízké restauraci, kde je možné pro sportovně zaměřené skupiny zajistit také tělocvičnu.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Okolí je vhodné pro aktivní odpočinek: cykloturistiku (např. síť stezek: www.singltrekpodsmrkem.cz), turistiku, horolezectví, běžecké lyžování, houbaření. V létě možnost koupání v nedalekých Hejnicích, v zimě zde bývá v provozu krátká sjezdovka. Velká sjezdovka je v 20km vzdálených lázních Świeradów-Zdrój (Skisun.pl). V Hejnicích dále bankomat, lékárna, lékař, zubař, veterinář, čerpací stanice, kino, knihovna s internetem. Ve Frýdlantě pak lékařská pohotovost, banky, supermarkety.